Filtreaza dupa pret
Sorteaza
   Pret
crescator
CONTRACT PERMANENT IN PACKHOUSE! VORBITO
SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru o ferma de salata in Anglia pentru packhouse, cu plecare imediata. Pentru mai multe detalii si informatii ne puteti contacta la: Tel: 0725570322 , 0724082270.
1.300 EUR / luna
INGRIJITOARE BATRANI LA DOMICILIU ANGLIA
Vrei sa lucrezi ca ingrijitoare varstnici la domiciliu in Marea Britanie, cu cazare asigurata, masina de serviciu oferita si cu un salariu pe masura intre £1600 - £2000/luna, plus multe alte beneficii? Detii permis de conducere? Ai experiența in domeniu sau certificat de ingrijitor/infirmier si vorbesti limba engleza la un nivel mediu/? Relationezi usor cu persoanele in varsta, ai o atitudine prietenoasa si esti intelegatoare ? Atunci NU MAI ASTEPTA! Trimite CV-ul in engleza la Brit-Ro
2.000 EUR / luna
Fara poza
Sofer de macara si electricieni linie
Job requirements and tasks • Holder of a driver’s license C and able to manipulate a crane on a truck for the positioning of the pols on a truck with a lift to work on altitudes in a safe way in open air • And/or able to manipulate poles for light tension with a crane from a truck • To place electricity poles for lightening and to remove poles, put cables and connect the poles to the electricity network • To place low tension poles or to remove poles and to draw cables • Being able to use personal protection equipment and to report unsafe situations • To be able to identify problems in electricity networks • To work on low tensions and medium tension networks • To execute electricity works in open air and in buildings on an independent basis • To do the placement of cables for the extension, service and maintenance of large network operators (television distribution cables, etc.) Attitudes • To make a planning of the works and execute the works on an independent basis • To be able to organise your work with attention to detail. • To find solutions for the problems occurred • To have a positive mind, in order to be able to work independent, as well as in a team • To be stress resistant, and to work with deadlines • To have good knowledge of English or French Drivers licence C is mandatory and English language is mandatory You will have a BELGIAN LABOUR CONTRACT UNDER BELGIAN LAW conform the sector and ‘paritair comité’ (paritair committee)
locuri de munca
Fara poza
Muncitori constructii Italia
Firma cu sediul in Italia angajeaza muncitori in constructii (zidari, rigipsari,tencuitori,faiantari,zugravi), electricieni si instalatori geamuri termopan. Se ofera cazare gratuita plus cheltuielile de intretinere (apa, gaz, curent), transport gratuit de acasa la munca si retur. Posesori de carnet de conducere cat. B. Tel: 00393298866568
Fara poza
Croitareasa
Caut croitareasa pentru a lucru in anglia rog seriozitate pentru mai multe detali contactati-ma personal 0760738756
Asistenti Medicali Germania Fara Comisio
Beneficii Contractul se semneaza pe o perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german. Timpul normal de lucru este de 192 de ore pe luna. La alegerea candidatului se pot face ore suplimentare platite extra. Salariu este de 2300 de Euro Brut plus bonusuri lunare. Cazarea si mesele zilnicie sunt asigurate de angajator contra cost. Costul cazarii si al meselor zilnice difera de la o locatie la alta. Detalii despre cazare si mesele oferite de angajator puteti gasi aici. Se lucreaza conform standardelor europene, cu un contract de munca german si plata tuturor asigurarilor sociale. Cerinte Limba Germana Minim A2 Diploma Asistent Experienta Minim 6 Luni Seriozitate MEDIALJOB ESTE AUTORIZAT DE MINISTERUL MUNCII DIN GERMANIA PRIN AUTORIZATIA NR. 93131235 (Bundesagentur für Arbeit) SI PARTENER EURES CU IDUL 1378935. NU SE PERCEP COMISIOANE SAU ALT GEN DE TAXE PENTRU INTEGRARE SI MEDIERE.
2.300 EUR / luna